Wróżby z kart klasycznych

Na czym polega wróżenie z kart klasycznych?

Nie obędzie się bez talii kart, z której należy wybrać 24 karty (od 9 do asów). Po tej prostej czynności musimy rozsypać je obrazkami do dołu (najwygodniej będzie na płaskim blacie stołu), potasować, dokładnie wymieszać i wylosować. Wybieramy trzy karty, nadając im nieskomplikowane znacznie:

 • pierwsza oznacza przeszłość
 • druga odnosi się do teraźniejszości
 • trzecia nawiązuje do przyszłości

Aby dobrze odczytać, co chcą nam powiedzieć nasze karty, musimy się skupić i nie rozpraszać niczym innym, bo groziło by to pomyleniem znaczenia ukazanych znaków . Należy pamiętać przy tym, że wszystkie interpretacje sięgają najdalej sześć miesięcy w przyszłość.

Znaczenie poszczególnych kart

Aby poprawnie wróżyć z kart, trzeba wiedzieć co oznaczają. Kiery (czyli serca) mówią o relacjach, uczuciach i emocjach. Karo (dla niewtajemniczonych tak zwane dzwoneczki), odnoszą się do dziedziny finansów. Trefle (żołędzie) przewidują jak potoczy się nasze życie prywatne i zawodowe, a piki to sprawy zdrowotne.Wróżby z kart

ODCZYTANIE WRÓŻBY NA PRZYKŁADZIE KART KARO:

 • siódemka – niezbyt pomyślna wróżba. Oznacza brak porozumienia z osobami znajdującymi się w naszym otoczeniu, które będą próbowały nas oszukać i wykorzystać nasze pieniądze.
 • ósemka – można odetchnąć z ulgą i uśmiechnąć się promiennie, gdyż sytuacja finansowa ulegnie znacznemu poprawieniu!
 • dziewiątka – pora uzbroić się w cierpliwość i przygotować na spore opóźnienia w otrzymaniu wpłaty. Może się też zdążyć, że tym razem wcale jej nie otrzymasz.
 • dziesiątka – ostrożność to wielka cnota! Jeśli posłuchasz rozsądku, wzbogacisz się, jeżeli jednak ulegniesz pokusom serca, prawdopodobnie stracisz wiele pieniędzy.
 • walet – młody singiel o pociągającej aparycji? Lepiej się odsunąć i nie grzebać kijkiem w tym ognisku, bo bardzo łatwo się sparzyć. Ten wolny duch może złamać ci serce, a przy okazji znacznie wyszczuplić portfel.
 • dama – fałsz i zazdrość.. tak często mamy z nimi do czynienia we współczesnym świecie.. Uważaj na kobiety, które uważasz za swoje dobre koleżanki, bo pozory często mylą. Mogą rozpuścić plotki, które podziałają na twoją niekorzyść.
 • król – dobrze jest mieć porządny fach w ręku, jednak unikaj mężczyzn, którzy noszą w pracy uniform, ponieważ ta znajomość może przynieść więcej szkody niż pożytku.
 • posiądziesz jakąś istotną informację, która wywrze na tobie spory wpływ. Pilnuj się jednak, aby nie poddać się zbytnio emocjom. Osoby o uśpionej czujności dużo łatwiej zwieść i oszukać.

Wróżby nawet dla początkujących

Wróżenie z kart klasycznych nie jest skomplikowane. Zainteresowane osoby będą mogły w ten sposób poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania bez wychodzenia z domu i zostawiania napiwków wróżce. Zajęcie to może urozmaicić nie jeden spokojny wieczór!

 

 

 

 

Dodaj komentarz